Kademoğlu Ticaret | Dayanıklı Tüketim Malları | Denizli - Kurumsal
KADEMOĞLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI, MOBİLYA, GIDA VE SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ;
 
1972 yılında 25 m² 'lik bir mekanla beyaz eşya , çeşitli elektrikli ev aletleri ve dikiş makinesi başta olmak üzere BEKO markalı ürünlerin satışına başladık. Zamanın ve teknolojinin getirdiği gerekliliklerle hep daha iyiyi hedefledik.
 1980 ' li yıllarda ilk renkli televizyon , merdaneli çamaşır makinesi ile başlayan zamanın getirdiği değişikliklerle hizmet vermeye devam ettik. BEKO markasının KOÇ HOLDİNG bünyesindeki yenilikçi ruhuna katılarak BEKO ÖRNEK MAĞAZA modeline geçiş yaptık ve Denizli ilinin ilk örnek mağaza olma ünvanını almış olduk.
 
1990 ' lı yıllarda Denizli'nin en eski BEKO bayisi olarak EGE BÖLGESİ ciro birinciliği ünvanını kazandık ve mağazamızı 75 m² ye çıkarttık. Bu ünvanı alarak yine yeni bir ilke daha sahip olduk.
 
2000 li yılların başında süre gelen ivme ve hizmet aşkı ile büyümeye devam ettik ve mağazamıza ek bina ile 200  m² üzerine çıkartarak. 1000 çeşitten fazla ürünü bünyesinde bulunduran BEKO markalı ürünleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk. Ankastre ürünlerde,beyaz eşyalarda,küçük ev aletlerinde yaşanan model seçeneklerini ve lcd tv ile plazmalı tv lerdeki çeşitliliği sizlerin beğenisine sunmaya çalıştık.
 
2005 yılında KOÇ HOLDiNG YÖNETiM KURULU BAşKANI SAYIN MUSTAFA KOÇ şirketmizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıþtır. Bu ziyaret bizim ticari hayatımızda çok özel bir yer tutmaktadır.Ayrıca SAYIN MUSTAFA KOÇ'un ziyaret ettiği Denizli'deki ilk ve tek bayi olmamız bizi ayrıca gurulandırmaktadır.
 
 
2010 yılında ilklerin ve teknolojinin takipçisi olduğumuzun göstergesi olacak seviyede bir teknolji ile çağın gerekliliği haline gelen online mağazacılıkla hizmet vermeye başladık.Tüm ürünlerin sanal ortamda incelenebildiği ve online olarak sipariş edilebildiği bir mağazaya sahip olduk. Bu mağazamızla tüm müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet verdiğimize belirtmek isteriz. Bu işlemle yine Denizli'nin ilk ONLINE BEKO mağazasını açmış bulunmaktayız.
         
2010 lu yıllara geldiğimizde ise 2011 yılında gerçekleşen 4.ULUSLAR ARASI BEKO BAYİLER TOPLANTISI ' nda
KOÇ HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI SAYIN RAHMİ KOÇ tarafından 40.YIL NİŞANI ' nı almaya layık görüldük.
 
Yılların verdiği bu tecrübe ve güven ile ilk kurulduğu günkü inançla, kaliteyle ve ilklerle ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz ve edeceğiz.....
 
      SAYGILARIMIZLA...
 
 
                                                                                                                                                               KADEMOĞLU A.Ş.
                                                                                                                                                               YÖNETİM KURULU BAŞKANI
                                                                                                                                                               HAYRETTİN KARTOP